77-ամյա թոշակառուն ամուսնացել է ինքն իր հետ՝ իր երազանքի հարսանեկան զգեստը կրելու համար
Օհայոյից 77-ամյա թոշակառուն ամուսնացել է ինքն իր հետ և կրել իր երազանքների զգեստը, գրում է LADBible-ը։ Կնոջ խոսքով՝ ինքը միշտ երազել է գեղեցիկ հարսանիքի մասին.
Դոթի Ֆիդելին պատմել է, որ 77 տարեկանում արդեն հոգնել է ամուսնու սպասելուց և որոշել է ամուսնանալ առանց նրա։ Արարողությունը կազմակերպել նրան օգնել են ծերանոցի աշխատակիցները, որտեղ բնակվում է թոշակառուն։
«Սա այն է, ինչ ես միշտ ցանկացել եմ: Միշտ ցանկացել եմ ամուսնանալ և երջանիկ կյանքով ապրել»,-ասել է ամերիկուհին։
Ֆիդելը հավելել է, որ նշանվել է 1965 թվականին, սակայն հարսանիքն այդպես էլ չի կայացել։ Թոշակառուի դուստրը՝ Դոննան, նույնպես վճռական էր տրամադրված իրականացնելու մոր երազանքը։ Բացի այդ, արարողությանը հրավիրվել են Դոթիի ընկերները։

77-летняя пенсионерка женилась сама на себе, чтобы надеть свадебное платье мечты
77-летняя пенсионерка из Огайо женилась на себе и надела платье своей мечты, пишет «LADBible». По словам женщины, она всегда мечтала о красивой свадьбе.
Дотти Фидели рассказала, что к 77 годам она устала ждать мужа и решила сыграть свадьбу без него. Организовать церемонию ей помогли сотрудники дома престарелых, в котором живет пенсионерка.
«Это то, чего я всегда хотела. Мне всегда хотелось выйти замуж и жить счастливой жизнью», – рассказала американка.
Фидели добавила, что была помолвлена в 1965 году, но свадьба так и не состоялась. Дочь пенсионерки, Донна, тоже была полна решимости осуществить мечту матери. Кроме того, на церемонию были приглашены друзья Дотти.
Как и любая краснеющая невеста, Фидели нервничала накануне важного дня, но все прошло по сценарию. Женщина поблагодарила собравшихся и заявила, что ее мечта исполнена.