Նախօրեին երեկոյան Երևան են ժամանել ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահներ Ռոբերտ Բրադկեն (ԱՄՆ), Բեռնար Ֆասիեն (Ֆրանսիա) և Յուրի Մերզլյակովը (Ռուսաստան):
Նախատեսվում է, որ միջնորդները պետք է հանդիպեն ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանի և ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանի հետ, այնուհետև այցելեն Ստեփանակերտ ու Բաքու:
Թոթովենցի փողոցում գտնվող թիվ 164 դպրոցում վիճաբանություն է տեղի ունենում։
ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահները Հայաստանում են

Накануне вечером в Ереван прибыли сопредседатели Минской группы ОБСЕ Роберт Брадтке (США), Бернар Фасье (Франция) и Юрий Мерзляков (Россия).
Предусматривается, что посредники встретятся с президентом РА Сержем Саргсяном и министром иностранных дел РА Эдвардом Налбандяном, после чего отправятся в Степанакерт и Баку.
Сопредседатели Минской группы ОБСЕ в Армении