Երևանի փոսերում «փող են լվանում»․ Գևորգ Ստեփանյան (տեսանյութ)
Երևանի քաղաքապետարանում աթոռներին «թառած» են ոչ կոմպետենտ մարդիկ։ Այս մասին ՄԱՀԱԿ TV-ի տաղավարում ասել է Երևանի ավագանու «Մայր Հայաստան» խմբակցության անդամ Գևորգ Ստեփանյանը։
Խոսելով տրանսպորտային խայտառակ համակարգի մասին՝ նա նշել է, որ Երևանի փոքրամասնության իշխանությունը հերիք չէ քաղաքացիներին դրել է կարտոֆիլի պարկերի տեղ, մի բան էլ շանտաժի է ենթարկում նրանց։

В ямах Еревана «отмывают деньги» – Геворг Степанян (видео)
В мэрии Еревана сидят некомпетентные люди. Об этом в студии МАХАК TV заявил член фракции «Мать Армения» Совета старейшин Еревана Геворг Степанян.
Говоря о позорной транспортной системе, он отметил, что власть меньшинства в Ереване мало того, что принимает граждан за «мешки с картошкой», так ещё и подвергают их шантажу.