Երբ դավաճանը հեռացվի իշխանությունից, կառավարության առանձնատների պարիսպը պետք է դարձնել հուշատախտակ, որի վրա կգրվեն բոլոր զոհվածների անուններն ու տարիքը
Երբ դավաճանը հեռացվի իշխանությունից, կառավարության առանձնատների պարիսպը պետք է դարձնել հուշատախտակ, որի վրա կգրվեն բոլոր զոհվածների անուններն ու տարիքը։
Որպես ամենօրյա հիշեցում երկրի բոլոր ապագա ղեկավարներին, թե պետություն ղեկավարելիս անպատասխանատվության գինն ինչ է։

Когда предатель будет отстранен от власти, забор по периметру правительственных дач нужно будет превратить в памятную доску с именами и датами рождения всех погибших
Когда предатель будет отстранен от власти, забор по периметру правительственных дач нужно будет превратить в памятную доску с именами и датами рождения всех погибших.
В качестве ежедневного напоминания всем будущим руководителям страны о том, какова цена безответственности при управлении государством.