Անթույլատրելի եմ համարում դատավոր Ա.Դանիբեկյանի հետ տեղի ունեցած միջադեպն՝ անկախ նրանից, որ այն կրել է ակցիայի բնույթ:
ՄԻՊ, ԲԴԽ, Դատավորների միություն, Դատախազություն, Ոստիկանություն. ըմբռնումով եմ մոտենում մեկ տարի առաջվա ձեր լռությանը:
Ալեքսանդր Ազարյանի ֆեյսբուքյան էջից
ՄԻՊ, ԲԴԽ, Դատավորների միություն, Դատախազություն, Ոստիկանություն. ըմբռնումով եմ մոտենում մեկ տարի առաջվա ձեր լռությանը

Считаю неприемлемым связанный с судьей Апелляционного уголовного суда Анной Данибекян инцидент, независимо от того, что он носил характер акции.
Защитник прав человека, Высший судебный совет, Союз судей, Прокуратура, Полиция: с пониманием отношусь к вашему молчанию год назад.
Со страницы в «Facebook» Александра Азаряна
Омбудсмен, ВСС, Союз судей, Прокуратура, Полиция: с пониманием отношусь к вашему молчанию год назад – А.Азарян