Շառլ Ազնավուրի անվան հրապարակում նախատեսվող «Երևանյան երաժշտական գիշեր» միջոցառման անցկացմամբ պայմանավորված՝ ս.թ. սեպտեմբերի 16-ին` ժ. 18:00-ից 23:00-ն, Աբովյան փողոցի՝ Թումանյան փողոցից Պուշկինի փողոցն ընկած ճանապարհահատվածում կսահմանափակվի տրանսպորտային երթևեկությունը:
Պատճառած ժամանակավոր անհարմարության համար հայցում ենք ձեր ներողամտությունը:
Երևան-Ջերմուկ ավտոճանապարհի 149 կմ հատվածում քարաթափում է տեղի ունեցել, ինչի հետևանքով ճանապապարհը ամբողջությամբ փակվել է։
Մայրաքաղաքում տրանսպորտային հոսքերի անցանելիությունն ապահովելու նպատակով:
Պարեկային ծառայությունը պարզում է ավտոմեքենաների սեփականատերերի և վարորդների ինքնությունը։
«BMW»-ն բшխվել է քարերին և կողաշրջված հայտնվել դաշտում։
Ժամանակավորապես կսահմանափակվի տրանսպորտային երթևեկությունը

В связи с проведением мероприятия «Ереванская музыкальная ночь» 16-го сентября, в период с 18:00-23:00 часов будет ограничено движение транспорта на участке в районе улиц Абовяна-Туманяна-Пушкина.
Об этом сообщает пресс-служба мэрии Еревана.
Тигран Авинян и Ано из Ахуряна обладают одной и той же «принципиальностью».
7 июня народ даст оценку бесславному правлению власти «Гражданского договора».
По словам главы государства Садыра Жапарова, новая структура позволит более эффективно обеспечивать соблюдение прав человека в республике
Украина не может «просто сдаться» ради мира и не будет отдавать контроль над Донбассом, заявляет Зеленский.
Трамп пояснил, что для этого использует одно из положений закона о торговле 1974 года. Оно предусматривает, что президент имеет право вводить такие пошлины, но только на 150 дней. Далее для сохранения этих мер уже требуется согласие Конгресса США.
Образ Тиграна Авиняна в правящей команде «Гражданского договора».
20.02.2026 ● 21:26
Движение транспорта будет временно ограничено