Հունիսի 17-ի՝ լույս 18-ի գիշերը ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում պահպանվել է հարաբերական անդորր:
ՊԲ առաջապահ զորամասերը լիարժեք վերահսկողություն են պահպանում առաջնագծում և շարունակում վստահորեն իրականացնել իրենց առջև դրված մարտական խնդիրը:
Ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում պահպանվել է հարաբերական անդորր

В ночь на 18 июня на линии соприкосновения ВС НКР и Азербайджана сохранилось относительное затишье, сообщает пресс-служба Минобороны НКР.
Передовые подразделения Армии обороны держат ситуацию на границе под контролем и уверенно выполняют поставленные перед ними боевые задачи.
На линии соприкосновения сохранилось относительное затишье