Հարկվող սեքսի և այլնի վերաբերյալ առաջարկներ ՀՀ իշխանություններին
Մի քանի խորհուրդ իրենց տուրքերով, տույժ ու տուգանքներով բոլորիս հետևից ընկած Հայաստանի իշխանություններին։
Բնակարաններում մահճակալները, բազմոցները, աթոռները, զուգարանակոնքը պետք է շրջանակված լինեն կարմիր գծերով (դրանցից օգտվելու միայն առաջին 5 րոպեներն են անվճար),
պարտադիր պետք է ապահովագրվեն ընտանի կենդանիները, սիրուհիներն ու սիրեկանները,
ուրախության տարբեր միջոցառումներին և սգո արարողություններին 10-ից ավելի մասնակցի դեպքում դրանց կազմակերպիչները պետք է նախապես ստանան քաղաքապետարանի (գյուղապետարանի) թույլտվությունը,
1920 թ.–ից հետո ծնված բոլոր անձանցից պարտադիր գանձվելու է պետական տուրք գերեզմանոցում հողակտոր ունենալու համար,
շաբաթական 1 անգամից ավելի սեքսով զբաղվելու համար անձը պարտադիր պետք է ունենա Առողջապահության նախարարության համապատասխան լիցենզիան (սեքսի վերահսկողությունը իրականացվելու է ննջասենյակներում տեղադրված տեսախցիկների և արագաչափ սարքերի միջոցով),
Աստծո հետ հաղորդակցվելը պետք է լինի բացառապես եկեղեցիներում՝ երկու հոգևորականի ներկայությամբ (Կճոյանի «հոգևոր» ներկայությունը պարտադիր է),
իշխանություններին հայհոյելը, անիծելն ու նզովելը այսուհետև հնարավոր կլինի միայն դրա համար առանձնացված հատուկ վայրերում իշխանության՝ երեքից ոչ պակաս ներկայացուցչի առկայության դեպքում,
1950թ.–ից բարձր, ոչհայկական արտադրության ցանկացած մեքենայից գանձվելու է շքեղության հարկ,
աշխատանքային լեզու համարվող ռուսերենին չտիրապետելը տուգանվելու է նվազագույն աշխատավարձի հնգապատիկի չափով...

Облагаемый секс и другие предложения властям РА
Кровати, диваны, стулья и унитазы в квартирах должны быть обведены красными пунктирами (бесплатными будут лишь первые 5 минут пользования ими),
в обязательном порядке должны быть застрахованы домашние животные, любовницы и любовники,
в случае, если в ходе различных торжеств и траурных мероприятий количество участников будет превышать 10 человек, их организаторы должны будут заранее заручиться разрешением мэрии (сельской администрации),
все родившиеся после 1920 года граждане должны будут в обязательном порядке выплатить государственную пошлину за участок на кладбище,
для занятия сексом более одного раза в неделю граждане должны будут получить лицензию Минздрава (контроль будет осуществляться посредством размещенных в спальнях видеокамер и спидометров),
общение с Богом должно осуществляться исключительно в церквях, в присутствии двух священников («духовное» участие Кчояна обязательно),
ругать, поносить и проклинать власти можно будет лишь в строго отведенных для этого местах, в присутствии не менее трех представителей власти,
с любых автомобилей неармянского производства выше 1950 года выпуска будет взиматься налог на роскошь,