Կոտայքի մարզի Գողթ համայքնում այսօր քվեարկել է նաև ՀՀ նախագահի թեկնածու Պարույր Հայրիկյանը։ Նա չի թաքցրել, որ քվեարկել է իր օգտին:
–Կարդացի իմ անուն ազգանունը և ինձ շատ հպարտ զգացի: Ովքեր ինձ համարում են շատ եսասեր, նրանց ինադու ես ընտրել եմ ինձ,–քվեարկելուց հետո լրագրողներին ասել է Հայրիկյանը:
Հայրիկյանն իր անունը տեսել է և ահագին հպարտացել

Кандидат в президенты РА, председатель «Национального самоопределения» Паруйр Айрикян проголосовал на президентских выборах за себя. Об этом он сообщил журналистам.
«Я прочел свои имя и фамилию и ощутил гордость. Я проголосовал за себя назло тем, кто считает меня самовлюбленным»,– сказал Айрикян.
Паруйр Айрикян проголосовал за себя