«ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար է նշանակվել Կարեն Շախնազարյանը
«ԱրմենՏել»-ից հայտնում են, որ ընկերության գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար է նշանակվել ընկերության ֆինանսական տնօրեն Կարեն Շախնազարյանը:
Կարեն Շախնազարյանը ծնվել է Երևանում 1965թ-ին: Մոսկվայի ֆինանսական ակադեմիան ավարտելուց հետո 1992 թվականին սկսել է իր աշխատանքային գործունեությունը Հայաստանի Հանրապետության Արտաքին գործերի նախարարությունում: Այնուհետ աշխատել է մի շարք ռուսական ներդրումային ընկերություններում և բանկերում: 2007թ-ից միացել է «ՎիմպելԿոմ» ընկերությունների խմբին որպես «ԱրմենՏել» ընկերության ֆինանսական տնօրեն:

Назначен и.о. гендиректора компании «АрменТел»
На пост временно исполняющего обязанности гендиректора «АрменТел» назначен финансовый директор компании Карен Шахназарян. Об этом сообщила пресс-служба компании.
Карен Шахназарян родился в Ереване в 1965 году. После окончания Московской финансовой академии начал свою трудовую деятельность в Министерстве иностранных дел РА. Впоследствии Шахназарян работал в ряде российских инвестиционных компаний и банков. В 2007 году Карен Шахназарян приступил к работе в группе компаний «ВымпелКом» в качестве финансового директора ЗАО «АрменТел». Женат, воспитывает двух сыновей.