Փրկարար ծառայության ղեկավար, գեներալ-մայոր Կամո Ցուցուլյանի որդին ատրճանակի հետ անզգույշ վարվելու հետևանքով վնասվածք է ստացել։
ՆԳՆ-ից NEWS.am-ին փոխանցեցին, որ օդաճնշիչ ատրճանակի հետ անզգույշ վարվելու հետևանքով քաղաքացին վնասվածք է ստացել և տեղափոխվել բժշկական կենտրոն:
«Որևէ միջադեպ տեղի չի ունեցել, իսկ ինքնասպանության փորձի վերաբերյալ տեղեկությունը չի համապատասխանում իրականությանը»,-հաղորդեցին կառույցից։
Ավելի վաղ MakaryanNews-ը գրել էր, որ Փրկարար ծառայության ղեկավար Կամո Ցուցուլյանի որդին ինքնասպանության փորձ է կատարել։
Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է բոլոր տեսակի տրանսպորտային միջոցների համար։
Կամո Ցուցուլյանի որդին ատրճանակի հետ անզգույշ վարվելու հետևանքով վնասվածք է ստացել

Сын главы Спасательной службы РА получил ранение в результате неосторожного обращения с оружием
Сын руководителя Спасательной службы МВД Армении, генерал-майора Камо Цуцуляна получил ранение в результате неосторожного обращения с оружием.
Как сообщили «NEWS.am» в МВД республики, в результате неосторожного обращения с пневматическим оружием гражданин получил травму и был доставлен в медицинское учреждение.
«Никакого инцидента не произошло, а информация о попытке самоубийства не соответствует действительности», – сообщили представители МВД.
Ранее «MakaryanNews» написал о том, что сын Цуцуляна пытался покончить с собой.