Դասադուլ՝ Պուշկինի անվան թիվ 8 հիմնական դպրոցում․ տեղում են «Մայր Հայաստան» ավագանու անդամները (տեսանյութ)
Վաղ առավոտից բողոքի ակցիա են իրականացնում Երևանի Պուշկինի անվան թիվ 8 հիմնական դպրոցի աշակերտներն ու ծնողները։ Նրանք պահանջում են չեղարկել դպրոցի տնօրեն Նատալյա Ստեփանյանին աշխատանքից ազատելու որոշումը։
Տեղում են նաև Երևանի ավագանու «Մայր Հայաստան» խմբակցության ավագանու ներկայացուցիչները։

Забастовка в ереванской школе №8 им. Пушкина: на место прибыли также представители фракции «Мать Армения» (видео)
С раннего утра учащиеся ереванской школы №8 им. Пушкина вместе с родителями проводят акцию протеста. Они требуют отменить решение об увольнении директора школы Натальи Степанян.
На место прибыли также представители фракции «Мать Армения» Совета старейшин Еревана.