«Կենտրոն» հ/ը «Ուրվագիծ» հաղորդաշարի հյուրն է «Օհանյան–Րաֆֆի–Օսկանյան» դաշինքի ցուցակը գլխավորող Սեյրան Օհանյանը։
«Մեզ պետք է ուժեղ կամք ունեցող քաղաքական թիմ և առաջնորդ, որը կարող է շոգեքարշի ձևով մեր երկիրը տանել դեպի առաջընթաց»,-ասել է Սեյրան Օհանյանը։
«Ուրվագիծ» հաղորդաշարի հյուրն է Սեյրան Օհանյանը (տեսանյութ)

Гостем очередного выпуска программы «Урвагиц» на телеканале «Кентрон» стал первый номер списка альянса «Оганян-Раффи-Осканян» Сейран Оганян.
«Нам нужны обладающие мощной силой воли команда и лидер, которые, подобно локомотиву, смогут повести страну к прогрессу», – сказал Оганян.
Сейран Оганян – гость программы «Урвагиц» (видео)