Քելլի Օսբորնի փեսացուն լքել է նրան հանուն տրանսսեքսուալի
Աշխարհահռչակ ռոք երաժիշտ Օզի Օսբորնի դուստր Քելլի Օսբորնը, որը շատ է հայտնվում աղմկահարույց իրավիճակներում, գրեթե կաթվածահար է եղել երբ իմացել է, որ իր փեսացու Լյուկ Վորոլը իրեն դավաճանել է։ Մոդելը նրան դավաճանել է Էլ Շնայդերի հետ։
Այն ժամանակ Քելլի Օսբորնը դեռ չգիտեր, որ իր հակառակորդը տրանսսեքսուալ է։ Կայծակը միայն հիմա է շանթել նրան, երբ ցնցող նորությունը տարածվել է ԶԼՄ-ներում։
21-ամյա Էլ Շնայդերը լրագրողներին խոստովանել է, որ ծնվել է որպես տղա՝ Ռեյնալդ Գոնսալես անվամբ։
-Ես Լյուկի հետ շատ անկեղծ եմ եղել և հաղորդել եմ նրան, որ որպես տղա եմ ծնվել և նա դա հանգիստ է ընդունել...Ինձ ուրիշ բան է անհանգստացնում։ Լյուկը միշտ ինձ վստահեցնում էր, որ միայնակ է...Ես նույնիսկ չեմ էլ մտածել, որ նա հանդիպում է Քելլի Օսբորնի հետ,-պատմել է Էլ Շնայդերը։

Жених Келли Осборн променял ее на транссексуала
Дочь известного певца Оззи Осборна Келли Келли Осборн была поражена известием об измене своего жениха Люка Уоррола. Манекенщик изменил ей с Элль Шнайдер, сообщает «Комсомольская правда».
Тогда Келли еще не знала, что ее соперница транссексуал. Гром грянул только сейчас. Шокирующую новость сообщили СМИ. 21-летняя Элль, призналась журналистам, что родилась Рейнальдо Гонсалесом.
«Я была откровенна с Люком и сообщила ему, что была рождена мальчиком. Он принял это спокойно. Меня волнует другое. Люк всегда убеждал меня, что одинок. Я и понятия не имела, что он встречается с Келли Осборн», -рассказала Шнайдер.
Тем временем, Келли намекнула в Твиттере, что у нее есть новый парень. Кто этот счастливчик, пока не известно,  сообщает «The Daily Mail».