Հանդիպել են ՀԱԿ և ԲՀԿ Շենգավիթի նախընտրական շտաբերի պատասխանատուները
Ապրիլի 25-ին հանդիպում է տեղի ունեցել Հայ ազգային կոնգրես դաշինքի և «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության Շենգավիթի նախընտրական շտաբների պատասխանատուների միջև:
Հայ ազգային կոնգրեսի ու ԲՀԿ-ի Շենգավիթի ներկայացուցիչները քննարկել են նախընտրական զարգացումները, մասնավորապես՝ իրենց համայնքում տիրող իրավիճակը: Պայմանավորվածություն է ձեռք բերվել Շենգավիթ համայնքում ընտրակեղծիքների դեմ միասնական պայքար ծավալելու, իսկ քվեարկության օրը ընտրատեղամասերում վերահսկողություն սահմանելու վերաբերյալ:
Հիշեցնենք, որ ապրիլի 23-ին նման հանդիպում էր տեղի ունեցել նաև Հայ ազգային կոնգրեսի և ՀՅԴ Շենգավիթի գրասենյակների պատասխանատուների միջև: Ինչպես ՀՅԴ-ի, այնպես էլ ԲՀԿ-ի ներկայացուցիչների հետ Կոնգրեսի հանդիպումներն իրականացվում են ԱԺ ընտրությունների օրինականության վերահսկողության հանրապետական միասնական շտաբի գործունեության համատեքստում:

25-го апреля состоялась встреча представителей предвыборных штабов АНК и ППА общины Шенгавит, сообщает пресс-служба АНК.
Они обсудили предвыборную ситуацию в общине Шенгавит. Достигнута договоренность о совместной борьбе с фальсификациями.
Напомним, что 23 апреля состоялась аналогичная встреча между представителями предвыборных штабов АНК и АРФД общины Шенгавит.
АНК и ППА в Шенгавите будут совместно бороться с фальсификациями