Փետրվարի 7-10-ը տեղի են ունենալու ԱԺ չորսօրյա նիստերը։ ԱԺ 9-րդ նստաշրջանի օրակարգի նախագծում ընդգրկվել է 132 հարց: ԱԺ առաջիկա նիստերի օրակարգի նախագծում ընդգրկվել են 107 հարց, միջազգային 10 պայմանագիր: Չորրորդ գումարման ԱԺ իններորդ նստաշրջանի և փետրվարի 7-10-ի ԱԺ նիստերի օրակարգերի նախագծերը կհաստատվեն փետրվարի 7-ի ԱԺ նիստում:
Այսօրվանից սկսվում են ԱԺ աշխատանքները

С 7 по 10 февраля в Национальном собрании РА начнутся четырехдневные заседания. В проект повестки 9-ой сессии заседаний парламента Армении внесено 132 вопроса, а в проект повестки предстоящих заседаний включено 107 вопросов и 10 международных договоров. Проекты будут утверждены на сегодняшнем заседании НС.
Открылась 9-я сессия заседаний парламента РА