-Իհարկե, հայտնելու ենք մեր մտահոգությունները։ Բոլոր այն հարցերը, որոնք կապված են արտաքին հարաբերությունների նորմալացման խնդրի հետ, բնականաբար, պետք է հայտնենք,- «7օր»-ին ասել է «Ազգային ժողովրդավարների դաշինք» կուսակցության նախագահ Արշակ Սադոյանը։
Ինչ վերաբերում է նմանատիպ հանդիպումների արդյունավետությանը, Արշակ Սադոյանը նշել է, որ տնտեսական ճգնաժամին նվիրված վերջին հանդիպումից հետո, որտեղ ինքը հանդես է եկել մի շարք առաջարկություններով, որոշակի առաջընթաց այդ ոլորտում, ամեն դեպքում, նկատվել է։
Արշակ Սադոյանը կհայտնի իր մտահոգությունները

«Конечно, выскажем наши опасения. Все те вопросы, которые связанны с проблемой нормализации внешних отношений, естественно, должны задать», - сказал «7or» председатель партии «Блок национальных демократов» Аршак Садоян.
Что касается плодотворности подобных встреч, Аршак Садоян отметил, что после последнего обсуждения, посвященного экономическому кризису, на котором он выступил с рядом предложений, определенный прогресс в этой сфере, в любом случае, был.
Аршак Садоян выскажет свои опасения