Այսօր՝ 13.00-ին, ոչիշխանական «եռյակը»` ԲՀԿ-ն, ՀԱԿ-ը և «Ժառանգությունը», Կոնգրեսի խմբակցությունում աշխատանքային հանդիպում են ունենալու:
Քննարկվելու են հոկտեմբերի 10–ին Ազատության հրապարակում կայացած բազմամարդ հանրահավաքի արդյունքները, ինչպես նաև՝ «եռյակի» հետագա գործողությունները։
Այսօր «եռյակն» աշխատանքային հանդիպում կունենա

Сегодня в 13:00 в кабинете фракции АНК в парламенте Армении состоится рабочая встреча невластной «тройки» (ППА, АНК и «НАследие»).
В ходе встречи стороны обсудят результаты состоявшегося 10 октября общереспубликанского митинга, а также план дальнейших шагов «тройки».
Сегодня состоится рабочая встреча «тройки»