ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի ամերիկացի համանախագահ Ջեյմս Ուորլիքը «Թվիթթեր»–ի իր էջում գրել է, որ ժամանել է Երևան:
«Մայր Հայաստանն» ԱԺ ընտրություններին մասնակցելու է «Առաջարկ Հայաստանին» ծրագրով` ԲՀԿ-ի հետ։
15.02.2026 ● 14:22
Խորհրդարանական ընտրություններին ընդառաջ՝ փետրվարի 15-ին տեղի է ունեցել «Մայր Հայաստան» կուսակցության համաժողովը։
15.02.2026 ● 08:24
«Մայր Հայաստան» կուսակցության նախագահ Անդրանիկ Թևանյանը հյուրընկալվել է «Կենտրոն» ՀԸ՝ Արման Աբովյանի հաղորդմանը։
14.02.2026 ● 21:46
Արսեն Թորոսյանի ծաղկաձորյան առանձնատունը։
14.02.2026 ● 21:40
Այս ամենը նաև անհարգալից վերաբերմունք է միլիոնավոր հավատացյալների և դարավոր այն կառույցի հանդեպ, որը եղել և մնում է հայոց պետականության անսասան հենասյունը։
14.02.2026 ● 19:06
Այս նողկալի և ստորակարգ ոտնձգությունը Հայոց Հայրապետի Սուրբ Օծության և աստվածարյալ վեհապետության հանդեպ՝ ստանալու է ոչ միայն իր արդարադատ վճիռը, այլև՝ աստվածային սոսկալի պատիժը:
14.02.2026 ● 18:15
14.02.2026 ● 18:11
14.02.2026 ● 11:39
14.02.2026 ● 11:36
14.02.2026 ● 10:57
14.02.2026 ● 10:19
14.02.2026 ● 10:06
14.02.2026 ● 10:03
14.02.2026 ● 09:56
14.02.2026 ● 09:40
14.02.2026 ● 08:51
13.02.2026 ● 15:08
13.02.2026 ● 14:26
13.02.2026 ● 14:08
13.02.2026 ● 11:05
13.02.2026 ● 10:21
12.02.2026 ● 22:46
12.02.2026 ● 16:40
12.02.2026 ● 16:13
12.02.2026 ● 15:39
12.02.2026 ● 13:25
12.02.2026 ● 13:24
Ջեյմս Ուորլիքը Երևանում է

Американский сопредседатель Минской группы ОБСЕ Джеймс Уорлик прибыл в Ереван для проведения ряда встреч с членами правительства Армении. Об этом дипломат написал на своей странице в «Twitter».
«Мать Армения» примет участие в парламентских выборах с программой «Предложение для Армении» — совместно с партией «Процветающая Армения».
15.02.2026 ● 14:22
В преддверии парламентских выборов 15 февраля состоялся съезд партии «Мать Армения».
15.02.2026 ● 08:24
Председатель партии «Мать Армения» Андраник Теванян стал гостем программы Армана Абовяна на телеканале «Кентрон».
14.02.2026 ● 18:11
Верховному Патриарху запрещён выезд из Республики Армения, что, по сути, является попыткой сорвать намеченное в Австрии собрание епископов.
14.02.2026 ● 11:21
Делегации США и Ирана проведут в ближайший вторник в Женеве раунд переговоров по ядерной проблеме.
14.02.2026 ● 10:57
TRIPP: гарантия или угроза.
14.02.2026 ● 10:03
14.02.2026 ● 09:56
14.02.2026 ● 09:40
13.02.2026 ● 21:33
Джеймс Уорлик находится в Ереване