Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ստորագրել է հայ-ռուսական վիճահարույց գազային համաձայնագրերը: Այս մասին հաղորդում է «Ազատություն» ռ/կ-ն:
Միջազգային պայմանագրերի մասին օրենքի համաձայն՝ վավերացված համաձայնագրերը պետք է հաստատի նաև Հայաստանի նախագահը:
Մանրամասները՝ azatutyun.am–ում։
Ազգային ժողովի նախագահը ստորագրեց գազային համաձայնագրերը

Председатель Национального собрания РА Овик Абрамян сегодня подписал спорные армяно-российские газовые соглашения, сообщает радио «Азатутюн».
В соответствии с законом о международных договорах, ратифицированные соглашения должны быть утверждены также президентом Армении.
Овик Абрамян подписал газовые соглашения с Россией