Բակո Սահակյանը հանդիպել է Ռամկավար ազատական կուսակցության ներկայացուցիչների հետ
ԼՂՀ Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 9-ին հանդիպում է ունեցել Ռամկավար ազատական կուսակցության կենտրոնական վարչության փոխատենապետ Հարություն Առաքելյանի և կենտրոնական վարչության անդամ Կարեն Կակոյանի հետ:
Հանդիպմանը քննարկվել են ներքին և արտաքին քաղաքականությանը վերաբերող հարցեր: Երկուստեք կարևորվել է համակարգված աշխատանքի անհրաժեշտությունը՝ Հայաստան-Արցախ-Սփյուռք եռամիասնության հետևողական ամրապնդման, արցախյան հիմնախնդրի արդարացի կարգավորման և ԼՂՀ սոցիալ-տնտեսական զարգացման ուղղությամբ:

Бако Саакян встретился с представителями Либерально-демократической партии
9 июля Президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян встретился с заместителем председателя центрального правления партии Рамкавар-Азатакан Арутюном Аракеляном и членом центрального правления Кареном Какояном.
На встрече обсуждались вопросы, касающиеся внутренней и внешней политики. Обе стороны подчеркнули важность скоординированной работы в деле последовательного укрепления триединства Армения-Арцах-Диаспора, справедливого урегулирования арцахской проблемы и социально-экономического развития НКР.