Աննա Հակոբյան. «Ես չեմ կարծում, որ Նիկոլ Փաշինյանին ազատ կարձակեն»
«Ես չեմ կարծում, որ Նիկոլ Փաշինյանին ազատ կարձակեն։ Ավելին, ես համոզված եմ, որ նրա խափանման միջոցը կլինի կալանքը»,- «7 օր»- հետ զրույցում սաել է Նիկոլ Փաշինյանի կինը՝ Աննա Հակոբյանը։
Այս պահին Երևանի Կենտրոն և Նորք- Մարաշ համայնքների ընդհանուր իրավասության դատարանում դռնփակ ընթանում է Նիկոլ Փաշինյանի խափանման միջոցը որոշող դատական նիստ։

Анна Акопян: «Я не думаю, что Никола Пашиняна выпустят на свободу»
«Я не думаю, что Никола Пашиняна выпустят на свободу. Более того, я уверена, что в качестве меры его пресечения будет избран арест», - сказала супруга Никола Пашиняна в беседе с «7or».
В данный момент в суде общей юрисдикции общин Кентрон - Норк Мараш города Еревана проходит судебное заседание, которое должно решить меру пресечения в отношении Никола Пашиняна