«Մեկ պատուհան» ծրագրի շրջանակներում՝ աշխատանքայինօրերին, ժամը 9:00-իցմինչև 18:00 Երևանի քաղաքապետարանում գործում է «Թեժ գիծ», որի հեռախոսահամարներն են 514-152 և 514-187։
Այս հեռախոսահամարներով քաղքացիները կարող են հաղորդել ցանկացած տեղեկատվություն՝ իրենցգրություններիևդիմումներիկատարմանժամկետներիխախտումների, ինչպեսնաևայլթերություններիվերաբերյալ:
Թեժ գիծ՝ Երևանի քաղաքապետարանում
«Մեկ պատուհան» ծրագրի շրջանակներում՝ աշխատանքային օրերին, ժամը 9:00-ից մինչև 18:00 Երևանի քաղաքապետարանում գործում է «Թեժ գիծ», որի հեռախոսահամարներն են 514-152 և 514-187։
Այս հեռախոսահամարներով քաղքացիները կարող են հաղորդել ցանկացած տեղեկատվություն՝ իրենց գրությունների և դիմումների կատարման ժամկետների խախտումների, ինչպես նաև այլ թերությունների վերաբերյալ:

В рамках программы «Одно окно», в рабочие дни с 9:00 до 18:00 в мэрии Еревана действует «Горячая линия». Телефоны линии: 514-152 и 514-187.
По этим номерам горожане могут передать любую информацию о нарушениях сроков выполнения их обращений, также как и относительно других недостатков.
«Горячая линия» в мэрии Еревана