«7 օրի» տաղավարում հյուրընկալվել է «Մարտի 1» ՀԿ համակարգող Առաքել Սեմիրջյանը, ով անդրադարձել է ներքաղաքական իրավիճակին, նախագահական ընտրությունների հետ կապված գործընթացներին և սպասվող զարգացումներին։
Մասնավորապես անդրադառնալով Րաֆֆի Հովհաննիսյանի գործունեությանը՝ Ա.Սեմիրջյանը նշել է, որ «Ժառանգության» ղեկավարը հետաքրքիր կերպար է արվեստի բնագավառում և առասպելաբանական դաշտում, սակայն որպես քաղաքական գործիչ գոյություն չունի։
Հյուրը՝ Առաքել Սեմիրջյան

Гостем очередного выпуска видеоинтервью «7or» стал координатор общественной организации «1 марта» Аракел Семирджян. В беседе с ведущим Вахтангом Маргаряном он коснулся темы внутриполитических развитий, происходящих и ожидающихся процессов.
Говоря о деятельности Раффи Ованнисяна, Семирджян отметил, что лидер «Наследия» является довольно интересным образом в сфере искусства и былинного творчества, однако как политический деятель он не существует.
Интервью с Аракелом Семирджяном