ՀՀԿ–ական պատգամավոր. «Րաֆֆի Հովհաննիսյանը շատ լավ ընդունում է, որ կա ընտրված նախագահ՝ Սերժ Սարգսյանը»
ՀՀ ԱԺ ՀՀԿ խմբակցության պատգամավոր Սուքիաս Ավետիսյանն այսօր հրավիրված ասուլիսում նշել է, որ Րաֆֆի Հովհաննիսյանի շարժումն արդեն մարել է։
–Նա որևէ ծրագիր կամ նպատակ չունի։ Միայն համբուրելն է մնացել, որ մարդիկ չմոռանան իր ողջույնները։ Րաֆֆի Հովհաննիսյանը շատ լավ ընդունում է, որ կա ընտրված նախագահ և Սերժ Սարգսյանին առաջարկներ է անում,–ասել է Ս. Ավետիսյանը։

Депутат от РПА: «Раффи Ованнисян признает, что есть избранный президент – Серж Саргсян»
Движение Раффи Ованнисяна уже угасло. Подобное мнение во время пресс-конференции высказал депутат парламента от РПА Сукиас Аветисян.
«У него нет какой-либо программы и цели. Остались только его приветствия. Раффи Ованнисян принимает, что есть избранный президент – Серж Саргсян, и делает ему предложения», - отметил Аветисян.