Բակո Սահակյանն աշխատանքային այցով եղել է Հադրութում
Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 28-ին այցելել է քաղաք Հադրութ և մասնակցել շրջանի վարչակազմի 2012թ. գործունեության վերաբերյալ հաշվետվությանը նվիրված նիստին, տեղեկացնում է ԼՂՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունը։
Զեկույցներով հանդես են եկել Հադրութի շրջվարչակազմի ղեկավար Վալերի Գևորգյանը, տարբեր ստորաբաժանումների ներկայացուցիչներ:
Բակո Սահակյանը նշել է, որ հաշվետու ժամանակահատվածում Հադրութում լուրջ աշխատանք է իրականացվել: Բակո Սահակյանի խոսքով՝ շրջանում դեռ առկա են լուծում պահանջող հիմնախնդիրներ, որոնց ուղղությամբ նա տվել է համապատասխան հանձնարարականներ:

В Гадруте проведена серьезная работа – Бако Саакян
28 марта президент Республики Арцах Бако Саакян посетил город Гадрут, где принял участие в заседании, посвященном отчету о работе, проделанной райадминистрацией в 2012 году.
С докладами выступили глава гадрутской райадминистрации Валерий Геворкян и представители различных подразделений.
Президент Арцаха отметил, что за отчетный период в Гадруте проведена серьезная работа. Бако Саакян также подчеркнул, что в районе еще имеются требующие решения проблемы и дал соответствующие поручения в данном направлении.