ՀՀԿ–ական պատգամավորը Րաֆֆի Հովհաննիսյանին թիվ մեկ ընդդիմադիր է տեսնում
ՀՀ Ազգային ժողովի ՀՀԿ խմբակցության անդամ ԳագիկՄինասյանն այսօր հրավիրված ասուլիսում ասել է, որ ՐաֆֆիՀովհաննիսյանը պետք է կարողանա կրել իր ձեռք բերած քաղաքական կապիտալի պատասխանատվությունը:
–Ի հայտէեկելթիվմեկընդդմիադիրթեկնածուն,- հայտարարել է Գագիկ Մինասյանը։
Նա հավելել է, որ սա բավական լուրջ հայտ է Երևանի ավագանու ընտրություններում պահպանելու փետրվարի 18–ին ստացած ձայները.
–ԾանոթլինելովՐաֆֆիՀովհաննիսյանին՝լավատեսեմ, որնաողջախոհկլինիևկառաջնորդվիմիայնիրավականորոշումներով,-հավելել է նա:
ՀՀ Ազգային ժողովի ՀՀԿ խմբակցության անդամ Գագիկ Մինասյանն այսօր հրավիրված ասուլիսում ասել է, որ Րաֆֆի Հովհաննիսյանը պետք է կարողանա կրել իր ձեռք բերած քաղաքական կապիտալի պատասխանատվությունը:
–Ի հայտ է եկել թիվ մեկ ընդդմիադիր թեկնածուն,- հայտարարել է Գագիկ Մինասյանը։
–Ծանոթ լինելով Րաֆֆի Հովհաննիսյանին՝ լավատես եմ, որ նա ողջախոհ կլինի և կառաջնորդվի միայն իրավական որոշումներով,-հավելել է նա:

Депутат от РПА видит Раффи Ованнисяна в качестве оппозиционера номер один
Раффи Ованнисян должен нести ответственность приобретенного им политического капитала. С таким заявлением сегодня выступил депутат Национального собрания от РПА Гагик Минасян.
«Появился оппозиционный деятель номер один», - подчеркнул Минасян.
По его словам, результаты президентских выборов являются серьезной заявкой на сохранение полученных голосов в ходе предстоящих в мае выборов в Совет старейшин города Ереван.
«Будучи знаком с Раффи Ованнисяном, я настроен позитивно, и надеюсь, что он окажется благоразумным и будет руководствоваться правовыми решениями», - добавил депутат от РПА.