«7 օրի» տաղավարում հյուրընկալվել է ՀԱԿ անդամ Արման Գրիգորյանը։ Նա անդրադարձել է ներքաղաքական իրավիճակին, իրական ու վերահսկելի քաղաքացիական ակտիվությանը և ՀԱԿ–ԲՀԿ համագործակցության հեռանկարին։
Ըստ Գրիգորյանի՝ Լևոն Տեր–Պետրոսյանը ճիշտ արեց, երբ ներկայացրեց իր քաղաքագիտական վերլուծությունը ԲՀԿ–ի մասով։
Հյուրը՝ Արման Գրիգորյան

В студии «7or» член АНК Арман Григорян беседовал с ведущим Вахтангом Маргаряном о внутриполитической ситуации, о реальной и контролируемой гражданской активности и перспективе сотрудничества между АНК и ППА.
По словам Григоряна, Левон Тер-Петросян поступил правильно, представив свой политологический анализ по части ППА.
Интервью с Арманом Григоряном