Հյուրը՝ Արմեն Մարտիրոսյան
«7 օրի» տաղավարում Վախթանգ Մարգարյանը հյուրընկալել է «Ժառանգություն» կուսակցության փոխնախագահ Արմեն Մարտիրոսյանին։
ԱԺ նախկին պատգամավորը տեղեկություններ է ներկայացրել Րաֆֆի Հովհաննիսյանի և Խաչատուր Քոքոբելյանի, «Ժառանգության» և «Ազատ դեմոկրատների» միջև ներկա հարաբերությունների մասին, անդրադարձել է Վարդան Օսկանյանի «գործին» և խոսել առաջիկա նախագահական ընտրությունների թեմայով։
Ուշագրավ է, որ Արմեն Մարտիրոսյանը «Ժառանգության» ղեկավար Ր. Հովհաննիսյանին է տեսնում որպես նախագահի թեկնածու, սակայն քիչ հավանական է համարում, որ այս նախագահական ընտրություններում բան կփոխվի։ Նրա կարծիքով՝ պարտվելը դեռ պայքարի պարտություն չի նշանակում։

Интервью с Арменом Мартиросяном
В студии «7or» ведущий Вахтанг Маргарян беседовал с вице-председателем партии «Наследие» Арменом Мартиросяном.
Бывший депутат НС рассказал о взаимоотношениях между председателями партий «Наследие» и «Свободные демократы» Раффи Ованнисяном и Хачатуром Кокобеляном, коснулся темы возбужденного против Вардана Осканяна уголовного дела и предстоящих президентских выборов.
Маловероятно, что на предстоящих выборах может что-то измениться -
Примечательно, что Мартиросян видит председателя партии «Наследие» Раффи Ованнисяна кандидатом в президенты, однако считает маловероятным, что на предстоящих выборах может что-то измениться. По его словам, поражение на выборах не еще не будет означать проиграть борьбу.