10/7 տեղամասային ընտրական հանձնաժողովի ՀՀԿ–ական անդամ Զարուհի Ղուկասյանը ընտրողների գրանցամատյանում թույլատրել է ստորագրել 11 ընտրողի, որոնց անանձնագրերի համարները նշված չեն։
Ժառանգություն խմբակցության անդամ Ստեփան Սաֆարյանը, մամուլի ասուլիսի ժամանակ կասկած է հայտնել, որ այդ քաղաքացիները կարող են հայտնվել ու քվեարկել նաև այլ տեղամասերում։
Քվեարկում են առանց պատշաճ գրանցման

Член избирательной комиссии ИУ 10/7 от РПА Заруи Гукасян позволила 11 избирателям расписаться в журнале без регистрации в нем номеров их паспортов.
Член парламентской фракции «Жарангутюн» Степан Сафарян во время пресс-конференции выразил тревогу, что эти же граждане могут появиться и проголосовать и на других участках.
Голосуют без соответствующей регистрации