1/28 ընտրատեղամաս. 10.20–ի դրությամբ՝ քվեարկությանը մասնակցել է 103 քաղաքացի
Նոր Նորքի թիվ 1/28 ընտրատեղամասում ժամը 10.20-ի դրությամբ Երևանի ավագանու ընտրությունների քվեարկությանը մասնակցել է 103 քաղաքացի։ Տեղամասին ընտրական հանձնաժողովի «Ժառանգություն» կուսակցության անդամ Գուրգեն Հակոբյանի փոխանցմամբ՝ մինչ այդ պահը ոչ մի խախտում չի արձանագրվել։

Избирательный участок 1/28: на 10:20 утра в голосовании приняли участие 103 избирателя
На избирательном участке 1/28 на 10:20 в голосовании на выборах в авагани Еревана приняли участие 103 избирателя. Член местной избирательной комиссии от партии «Жарангутюн» Гурген Акопян сообщил, что на данный момент никаких нарушений отмечено не было.