«Bakililar.az»-ը, հղում անելով պաշտոնական իր աղբյուրներին, տեղեկացնում է, որ այսօր մեկնարկում է Վրաստանի նախագահ Միխայիլ Սահակաշվիլիի երկօրյա պաշտոնական այցն Ադրբեջան։ Նրան ուղեկցելու է կառավարական պատվիրակությունը։
Այցի ընթացքում Վրաստանի նախագահը կհանդիպի և կբանակցի Ադրբեջանի պաշտնատար անձանց հետ։ Նախատեսվում է այցի ընթացքում ստորագրել միջկառավարական համաձայնագիր։
Միախայիլ Սահակաշվիլին մեկնում է Ադրբեջան

Сегодня начинается официальный визит Михаила Саакашвили в Азербайджан.
Ссылаясь на свои официальные источники, Bakililar.AZ сообщает, что сегодня в Азербайджан с двухдневным визитом прибывает президент Грузии Михаил Саакашвили. Его будет сопровождать правительственная делегация.
В рамках визита президент Грузии встретится и проведет переговоры с официальными лицами Азербайджана. По итогам визита ожидается подписание межправительственных соглашений.