Նիգերիայում 2 ավտոբուսների բախման հետևանքով զոհվել է 32 մարդ
Նիգերիայի հյուսիսում գտնվող Բաուչի նահանգում երկու ավտոբուսների բախումից կենդանի այրվել է 32 մարդ։ Այս մասին տեղեկացնում է «Ֆրանս պրես» գործակալությունը։
«Երկու ավտոբուսներում միասին եղել է 32 մարդ, և նրանք բոլորը զոհվել են, երբ ավտոբուսներն ամբողջությամբ այրվել են»,–հայտնել է ճանապարհային ոստիկանության ներկայացուցիչը։

В Нигерии в результате столкновения двух автобусов погибли 32 человека
Два автобуса в четверг столкнулись в штате Баучи на севере Нигерии, 32 человека сгорели заживо, передает агентство «Франс-Пресс» со ссылкой на местную полицию.
«В двух автобусах было 32 человека, и все погибли, когда автобусы загорелись», - сообщил представитель дорожной полиции Усман Гаидам.