Մենք վախեցող տեսակ չենք․ «Մայր Հայաստանի» թեկնածուների արձագանքը՝ ԱԱԾ-ի կողմից կարված «գործին» (տեսանյութ)
Մենք վախեցող տեսակ չենք։ ԱԱԾ-ի կողմից իրենց նկատմամբ կարված շինծու գործին այսպես են արձագանքել Վաղարշապատի արտահերթ ընտրություններում «Մայր Հայաստանի» ավագանու ցուցակը գլխավորող Գրիշա Հարությունյանը և ցուցակի երկրորդ համար Դավիթ Կարապետյանը։
Նրանք ընդգծել են, որ իրենց չեն կարող ճնշել կամ վախեցնել։
«Մայր Հայաստան» նախագահ Անդրանիկ Թևանյանն էլ, անդրադառնալով իշխանությունների ճղճիմ մեթոդներին, նշել է՝ շունը հաչում է, քարավանը՝ գնում։

«Мы не из робкого десятка»: реакция кандидатов «Мать Армения» на сфабрикованное СНБ дело (видео)
«Мы не из робкого десятка», – так Гриша Арутюнян, возглавляющий список «Мать Армения» на внеочередных выборах в Вагаршапате, и Давид Карапетян, занявший второе место в списке, отреагировали на сфабрикованное против них Службой нацбезопасности дело.
Они подчеркнули, что на них не могут оказать давление и запугать.
Председатель партии «Мать Армения» Андраник Теванян, комментируя циничные методы властей, отметил: «Собака лает, караван идёт».