ՌԴ դեսպան Կոպիրկինի և վարորդի առողջությանը վտանգ չի uպառնnւմ. դեսպանատուն
Հայաստանում Ռուսաստանի դեսպանի ավտոմեքենան հայտնվել է ճանապարհատրանսպորտային պատահարի մեջ Երևանում եղանակային բարդ պայմանների պատճառով, հայտնում են Հայաստանում ՌԴ դեսպանատնից։
«ՌԴ դեսպան Ս. Պ. Կոպիրկինը և վարորդը թեթև վնասվածքներ են ստացել: Նրանց ցուցաբերվել է անհրաժեշտ բուժօգնություն։ Նրանց առողջությանը վտանգ չի սպառնում»,-նշված է հաղորդագրության մեջ։
Հիշեցնենք, որ երեկ Երևանում վթարի է ենթարկվել ՀՀ-ում ՌԴ դեսպան Սերգեյ Կոպիրկինի ծառայողական ավտոմեքենան. դեսպանն ու վարորդը տեղափոխվել են հիվանդանոց։

Посольство России в Армении прокомментировало ДТП с участием автомобиля Сергея Копыркина
Посол России в Армении Сергей Копыркин и водитель получили легкие травмы, их здоровью ничего не угрожает. Об этом сообщает посольство России в Армении.
Ранее стало известно, что из-за сложных погодных условий в Ереване автомобиль посла России в Армении попал в дорожно-транспортное происшествие.
«Посол России С.П.Копыркин и водитель получили легкие травмы. Им была оказана необходимая медицинская помощь. Их здоровью ничего не угрожает», – говорится в сообщении.