Սկանդալային ձայնագրության և ապարանյան դեպքի թեմայով այսօր Ֆրանսիայի հրապարակի հարակից այգում տեղի կունենա քննարկում
Հունիսի 22-ին՝ ժամը 19:30-ին, Ֆրանսիայի հրապարակի հարակից այգում տեղի կունենա քննարկում վերջին սկանդալային ձայնագրության եւ ապարանյան արյունահեղության վերաբերյալ:
Բանախոսներ՝
Արծվիկ Մինասյան
Ռուբեն Մելիքյան
Բենիկ Գալստյան
Քննարկումից հետո «Հայաստան» և «Պատիվ ունեմ» խմբակցությունների պատգամավորները կզրուցեն քաղաքացիների հետ, կպատասխանեն նրանց հուզող հարցերին:

22 июня в 19:30 в парке возле площади Франции состоится обсуждение на тему последней скандальной аудиозаписи и кровопролития в Апаране.
В обсуждении примут участие Арцвик Минасян, Рубен Меликян и Беник Галстян.
После обсуждения депутаты от фракций «Армения» и «Честь имею» побеседуют с гражданами и ответят на волнующие их вопросы.
У площади Франции состоится обсуждение на тему скандальной аудиозаписи и кровопролития в Апаране