Թշնամին կեսգիշերից հետո կասետային հեռահար մի քանի հրթիռ է արձակել Ստեփանակերտի ուղղությամբ, վնասել քաղաքացիական ենթակառուցվածքները
Գիշերը խաղաղ բնակավայրերում Ստեփանակերտից բացի պահպանվել է հարաբերական հանգիստը, հայտնում են Արցախի արտակարգ իրավիճակների պետական ծառայությունից:
Հակառակորդը կեսգիշերից հետո կասետային հեռահար մի քանի հրթիռ է արձակել Ստեփանակերտի ուղղությամբ, վնասել քաղաքացիական ենթակառուցվածքները։ Տուժածներ` մայրաքաղաքում չկան։

Ночью в мирных населенных пунктах, кроме Степанакерта, сохранилось относительное спокойствие. Об этом сообщает Госслужба по ЧС Арцаха.
После полуночи противник обстрелял Степанакерт несколько раз кассетными бомбами, повреждены объекты гражданской инфраструктуры.
Пострадавших в столице нет.
В других населенных пунктах Арцаха ночь прошла сравнительно спокойно.
После полуночи противник обстрелял Степанакерт кассетными бомбами