Մխիթարյանն անվանական մարզաշապիկներ է նվիրել վիրավոր զինծառայողներին
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի և «Ռոմայի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյաննազգային հավաքականի մարզաշապիկներ է նվիրել վիրավոր զինծառայողներին:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` այս մասին հայտնում է ՀՖՖ-ն: Հայաստանի ազգային հավաքականի ավագ Հենրիխ Մխիթարյանն ազգային հավաքականի՝ իր անվանական մարզաշապիկներ է նվիրաբերել հայ-ադրբեջանական պետական սահմանագոտու հյուսիսարևելյան հատվածում հուլիսին տեղի ունեցած ռազմական գործողությունների արդյունքում վիրավորված հայ զինծառայողներին: Մխիթարյանը խոստացել է Հայաստանում գտնվելու ժամանակ անպայման հանդիպել մեր զինվորներին և անձամբ ստորագրել մարզաշապիկները:
«Խոնարհվում եմ ձեր խիզախ կեցվածքի առջև, շնորհակալ եմ, որ անսասան կանգնած եք և պաշտպանում եք մեր հայրենիքի սահմանները»,-զինծառայողներին ուղղված իր նամակում, մասնավորապես, նշել է Հենրիխ Մխիթարյանը:
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի և «Ռոմայի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանն ազգային հավաքականի մարզաշապիկներ է նվիրել վիրավոր զինծառայողներին:

Полузащитник национальной сборной Армении и «Ромы» Генрих Мхитарян подарил раненым военнослужащим футболки национальной сборной Армении.
Как передает «Арменпресс», об этом сообщает ФФА. Капитан сборной Армении подарил именные футболки армянским военнослужащим, раненным в результате июльских военных действий на северо-восточном участке армяно-азербайджанской государственной границы.
Мхитарян обещал при приезде в Армению обязательно встретиться с нашими солдатами и лично подписать им эти футболки.
«Преклоняюсь перед Вашей отвагой, благодарю Вас за то, что Вы так непоколебимы и защищаете границы нашей Родины», – написал Генрих Мхитарян в своем письме, адресованном военнослужащим.
Мхитарян подарил раненым военнослужащим именные футболки