Արմենդանիելյանական որոշման, ԱԺ սկանդալային նախագծի մասին. Արամ Վարդևանյան (տեսանյութ)
Yerevan.Today-ի տաղավարում հյուրընկալել են ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբեչտ Քոչարյանի փաստաբան, սահմանադրագետ Արամ Վարդևանյանին։
Զրուցում են մարտի 1-ի մայր գործով բոլոր նյութերը պաշտպանական կողմին տրամադրելու որոշումը բեկանելու՝ Արմեն Դանիելյանի որոշման, խորհրդարան ներկայացված սահմանադրական փոփոխության նախագծի մասին, որը մեծ աղմուկ է բարձրացրել։

Арам Вардеванян о решении судьи Армена Даниеляна и скандальном проекте НС (видео)
Гостем студии «Yerevan.Today» стал адвокат 2-го президента РА Роберта Кочаряна, специалист по конституционному праву Арам Вардеванян.
Темами обсуждения стали решение судьи Армена Даниеляна об отказе предоставить стороне защиты Роберта Кочаряна все материалы дела «1 марта» и вынесение проекта конституционных изменений на всенародный референдум.