Բաքվում երկու կիսամերկ տղամարդիկ դանակներով հարձակվել են անցորդների վրա (տեսանյութ)
Ադրբեջանի մայրաքաղաք Բաքվի Նիզամիի փողոցում երկու կիսամերկ տղամարդ՝ դանակներով զինված, սպառնացել են մարդկանց և հարձակվել անցորդների վրա: Այս մասին տեղեկացնում է minval.az կայքը:
Տեղեկությունների համաձայն` տղամարդիկ դանակներով վիրավորումներ են հասցրել նաև իրենք իրենց: Դեպքի վայր են ժամանել ոստիկանության աշխատակիցները, որոնց հաջողվել է բերման ենթարկել ոչ ադեկվատ տղամարդկանց:

Двое полуголых мужчин с ножами напали на прохожих в центре Баку (видео)
В Сабаильском районе Баку двое полураздетых мужчин, вооруженных ножами, стали угрожать и бросаться на прохожих. Как передает АПА, инцидент произошел на улице Низами.
По сообщению, мужчины также нанесли себе ранения ножом. На место происшествия были привлечены сотрудники полиции, которым удалось задержать неадекватных мужчин в результате операции.