Եվգենի Պետրոսյանն ամուսնացել է 5-րդ անգամ. КП (լուսանկարներ)
Ռուսաստանաբնակ հումորիստ Եվգենի Պետրոսյանն ամուսնացել է 5-րդ անգամ: Այս մասին տեղեկացնում է «Комсомольская правда» պարբերականը:
2018 թվականի նոյեմբերին Պետրոսյանը բաժանվել է իր կնոջից՝ Ելենա Ստեպանենկոյից՝ 33 տարվա համատեղ կյանքից հետո: Երկրպագուները նրանց բաժանման գլխավոր մեղավոր էին համարում Պետրոսյանի 30-ամյա օգնական Տատյանա Բրուխունովային:
74-ամյա հումորիստի և նրա 30-ամյա օգնականի ամուսնության մասին պարբերականին պատմել է զույգի մտերիմ ընկերը:
«Նրանք ամուսնացել են դեկտեմբերի սկզբին»,- ասել է Պետրոսյանի ընկերը:
Բրուխունովան հարսանեկան ծաղիկների լուսանկար էր տեղադրել սոցիալական կայքերում:
Իսկ հանգստյան օրերին զույգն իր ամուսնությունը, ինչպես երևում է, նշել է տանը: Զույգի օգնականը նրանց համար տորթ էր թխել:
Հետաքրքիր է, թե ինչպես է լուրին արձագանքելու հումորիստի նախկին կինը՝ Ելենա Ստեպանենկոն, որի հետ Պետրոսյանը մինչև հիմա չի կարողանում կիսել ամուսնական կյանքում համատեղ ձեռք բերած ունեցվածքը (շշուկների համաձայն՝ գրեթե կես միլիարդ ռուբլի):

Евгений Петросян женился в пятый раз (фото)
Юморист Евгений Петросян женился на своей 30-летней помощнице Татьяне Брухуновой. Об этом со ссылкой на знакомого пары сообщает «Комсомольская правда».
По данным источника, Петросян и Брухунова заключили брак в начале декабря 2019 года. Для 74-летнего артиста он стал пятым.
Три дня назад спутница комика опубликовала в «Instagram» фото белого букета в вазе, – и многие комментаторы тогда предположили, что это свадебные цветы. Вероятно, прошедшее на первых выходных зимы домашнее торжество было приурочено именно к этому событию.
Брухунова работала администратором сайта бывшей супруги комика Елены Степаненко. Затем она занялась страницей Петросяна в сети, а позднее стала его помощницей и директором.
Татьяна Брухунова была скромной девушкой из Тулы, а завоевав внимание знаменитого юмориста, превратилась в настоящую модницу. Артист осыпает любимую женщину дорогими дизайнерскими нарядами. Фото: СОЦСЕТИ