ԱՄՆ-ում 11-ամսյա փոքրիկին 15 ժամ թողել են մեքենայի մեջ. երեխան մահացել է
Սենթ Լուիսում 11 ամսական փոքրիկ աղջիկ է մահացել, որին 15-16 ժամ թողել են մեքենայի մեջ, տեղեկացնում է AP-ը։
Փրկարար ծառայությունում տեղեկացրել են փոքրիկի մասին, որը չէր շնչում նրան հայտնաբերելու պահին։ Անհասկանալի է, թե ինչու են երեխային այդքան երկար ժամանակ թողել մեքենայում։ Օդի ջերմաստիճանը Սենթ Լուիսում այդ պահին եղել է Ցելսիուսի 26,11 աստիճան։ Ոստիկանությունը հարցաքննել է երկու մարդու, որոնք կարող էին շահագրգռված լինել աղջկա մահվամբ։

В пригороде Сент-Луиса скончалась 11-месячная малышка, которую оставили в автомобиле на 15-16 часов, передает AP.
В службу спасения сообщили о младенце, который не дышал на момент его обнаружения. Непонятно, почему ребенка так надолго оставили в машине.
Температура воздуха в Сент-Луисе на тот моменты составляла 26,1 по Цельсию. Полиция допросила двух человек, заинтересованных в смерти девочки.
В США 11-месячную малышку оставили в машине на 15 часов: ребенок умер