04.09.2024 ● 19:23
04.09.2024 ● 19:10
04.09.2024 ● 15:08
06.10.2018 ● 13:43
Առաջիկա ֆուտբոլային weekend-ը հագեցած է հրաշալի հանդիպումներով:
Առաջարկում ենք տեղեկանալ հոկտեմբերի 6-ին և 7-ին կայանալիք հանդիպումների մասին:
Հոկտեմբերի 6 / շաբաթ
Անգլիայի Պրեմիեր լիգա / 8-րդ տուր
18:00 - «Բերնլի»-«Հադերսֆիլդ»
18:00 - «Քրիստալ Փելաս»-«Վուլվերհեմփթոն»
18:00 - «Լեսթեր»-«Էվերթոն»
18:00 - «Տոտենհեմ»-«Քարդիֆ»
18:00 - «Ուոթֆորդ»-«Բորնմութ»
20:30 - «Մանչեսթեր Յունայթեդ»-«Նյուքասլ»
Բունդեսլիգա / 7-րդ տուր
17:30 - «Բորուսիա» Դ.-«Աուգսբուրգ»
17:30 - «Հանովեր»-«Շտուտգարտ»
17:30 - «Մայնց»-«Հերտա»
17:30 - «Ֆորտունա Դյուսելֆորդ»-«Շալկե»
20:30 - «Բավարիա»-«Բորուսիա» Մ.
Լա Լիգա / 8-րդ տուր
15:00 - «Ժիրոնա»-«Էյբար»
18:15 - «Խետաֆե»-«Լևանտե»
20:30 - «Ալավես»-«Ռեալ»
22:45 - «Լեգանես»-«Ռայո Վալեկանո»
Ա Սերիա / 8-րդ տուր
17:00 - «Կալյարի»-«Բոլոնիա»
20:00 - «Ուդինեզե»-«Յուվենտուս»
22:30 - «Էմպոլի»-«Ռոմա»
Լիգա 1 / 9-րդ տուր
19:00 - «Լիլ»-«Սենտ Էտյեն»
22:00 - «Ամյեն»-«Դիժոն»
22:00 - «Անժե»-«Ստրասբուր»
22:00 - «Գենգամ»-«Մոնպելյե»
22:00 - «Նիմ»-«Ռեյմս»
Հոկտեմբերի 7 / կիրակի
15:00 - «Ֆուլհեմ»-«Արսենալ». Հ2
17:15 - «Սաութհեմփթոն»-«Չելսի»
19:30 - «Լիվերպուլ»-«Մանչեսթեր Սիթի». Հ2
15:30 - «Ֆրայբուրգ»-«Բայեր»
17:30 - «Հոֆենհայմ»-«Այնթրախտ» Ֆ.
20:00 - «Լայպցիգ»-«Նյուրնբերգ»
14:00 - «Վալյադոլիդ»-«Ուեսկա»
18:15 - «Աթլետիկո»-«Բետիս». «Կենտրոն»
20:30 - «Սևիլիա»-«Սելտա»
20:30 - «Էսպանյոլ»-«Վիլյառեալ»
22:45 - «Վալենսիա»-«Բարսելոնա». «Կենտրոն»
17:00 - «Բորդո»-«Նանտ»
19:00 - «Մարսել»-«Կան»
19:00 - «Մոնակո»-«Ռեն»
23:00 - ՊՍԺ-«Լիոն»
Բարձրագույն խումբ / 11-րդ տուր
14:00 - «Բանանց»-«Արցախ»
14:00 - «Լոռի»-«Շիրակ»
15:00 - «Արարատ»-«Արարատ-Արմենիա»
18:00 - «Փյունիկ»-«Ալաշկերտ». «Արմենիա»
Աղբյուրը՝ armsport.am
04.09.2024 ● 10:33
«Ուկրաինայի Գերագույն Ռադան հրաժարականի դիմում է ստացել Ուկրաինայի արտաքին գործերի նախարար Դմիտրի Իվանովիչ Կուլեբայից»։
03.09.2024 ● 19:49
Դրանք անցել են սահմանափակող քաղաքական և իրավական միջավայրում, ինչը թույլ չի տվել իրական բազմակարծություն և հանգեցրել է մրցակցության բացակայության։
03.09.2024 ● 10:26
Հանդիպել են Իրանի ԱԳՆ ներկայացուցիչը և ՌԴ դեսպանը։
02.09.2024 ● 20:33
Անոթը գիտական վերլուծության է ենթարկվել։
02.09.2024 ● 10:59
Ադրբեջանում իշխող «Նոր Ադրբեջան» կուսակցությունը կստանա խորհրդարանի 125 մանդատներից 68-ը։
02.09.2024 ● 10:28
Երկրի ամենամեծ արհմիությունը նաև կոչ է արել սեպտեմբերի 2-ին համընդհանուր գործադուլ անցկացնել։
04.09.2024 ● 22:17
04.09.2024 ● 21:57
04.09.2024 ● 21:33
04.09.2024 ● 19:41
04.09.2024 ● 18:20
04.09.2024 ● 16:57
04.09.2024 ● 16:11
04.09.2024 ● 15:17
04.09.2024 ● 14:13
04.09.2024 ● 14:09
04.09.2024 ● 13:26
04.09.2024 ● 13:06
04.09.2024 ● 12:39
04.09.2024 ● 12:14
04.09.2024 ● 11:11
04.09.2024 ● 11:03
04.09.2024 ● 10:56
04.09.2024 ● 10:44
04.09.2024 ● 10:36
04.09.2024 ● 10:24
04.09.2024 ● 10:20
04.09.2024 ● 10:13
04.09.2024 ● 09:53
04.09.2024 ● 09:00
04.09.2024 ● 08:43
04.09.2024 ● 08:07
Ինչ հանդիպումներ կարելի է դիտել ֆուտբոլային weekend-ին
Առաջիկա ֆուտբոլային weekend-ը հագեցած է հրաշալի հանդիպումներով:
Առաջարկում ենք տեղեկանալ հոկտեմբերի 6-ին և 7-ին կայանալիք հանդիպումների մասին:
Հոկտեմբերի 6 / շաբաթ
Անգլիայի Պրեմիեր լիգա / 8-րդ տուր
18:00 - «Բերնլի»-«Հադերսֆիլդ»
18:00 - «Քրիստալ Փելաս»-«Վուլվերհեմփթոն»
18:00 - «Լեսթեր»-«Էվերթոն»
18:00 - «Տոտենհեմ»-«Քարդիֆ»
18:00 - «Ուոթֆորդ»-«Բորնմութ»
20:30 - «Մանչեսթեր Յունայթեդ»-«Նյուքասլ»
Բունդեսլիգա / 7-րդ տուր
17:30 - «Բորուսիա» Դ.-«Աուգսբուրգ»
17:30 - «Հանովեր»-«Շտուտգարտ»
17:30 - «Մայնց»-«Հերտա»
17:30 - «Ֆորտունա Դյուսելֆորդ»-«Շալկե»
20:30 - «Բավարիա»-«Բորուսիա» Մ.
Լա Լիգա / 8-րդ տուր
15:00 - «Ժիրոնա»-«Էյբար»
18:15 - «Խետաֆե»-«Լևանտե»
20:30 - «Ալավես»-«Ռեալ»
22:45 - «Լեգանես»-«Ռայո Վալեկանո»
Ա Սերիա / 8-րդ տուր
17:00 - «Կալյարի»-«Բոլոնիա»
20:00 - «Ուդինեզե»-«Յուվենտուս»
22:30 - «Էմպոլի»-«Ռոմա»
Լիգա 1 / 9-րդ տուր
19:00 - «Լիլ»-«Սենտ Էտյեն»
22:00 - «Ամյեն»-«Դիժոն»
22:00 - «Անժե»-«Ստրասբուր»
22:00 - «Գենգամ»-«Մոնպելյե»
22:00 - «Նիմ»-«Ռեյմս»
Հոկտեմբերի 7 / կիրակի
Անգլիայի Պրեմիեր լիգա / 8-րդ տուր
15:00 - «Ֆուլհեմ»-«Արսենալ». Հ2
17:15 - «Սաութհեմփթոն»-«Չելսի»
19:30 - «Լիվերպուլ»-«Մանչեսթեր Սիթի». Հ2
Բունդեսլիգա / 7-րդ տուր
15:30 - «Ֆրայբուրգ»-«Բայեր»
17:30 - «Հոֆենհայմ»-«Այնթրախտ» Ֆ.
20:00 - «Լայպցիգ»-«Նյուրնբերգ»
Լա Լիգա / 8-րդ տուր
14:00 - «Վալյադոլիդ»-«Ուեսկա»
18:15 - «Աթլետիկո»-«Բետիս». «Կենտրոն»
20:30 - «Սևիլիա»-«Սելտա»
20:30 - «Էսպանյոլ»-«Վիլյառեալ»
22:45 - «Վալենսիա»-«Բարսելոնա». «Կենտրոն»
Լիգա 1 / 9-րդ տուր
17:00 - «Բորդո»-«Նանտ»
19:00 - «Մարսել»-«Կան»
19:00 - «Մոնակո»-«Ռեն»
23:00 - ՊՍԺ-«Լիոն»
Բարձրագույն խումբ / 11-րդ տուր
14:00 - «Բանանց»-«Արցախ»
14:00 - «Լոռի»-«Շիրակ»
15:00 - «Արարատ»-«Արարատ-Արմենիա»
18:00 - «Փյունիկ»-«Ալաշկերտ». «Արմենիա»
Աղբյուրը՝ armsport.am