Արմեն Արզումանյան. «Կարեն Կարպետյանը հրաժարական չի տվել»
Այսօր մամուլում տեղեկատվություն էր տարածվել, թե ՀՀ նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Կարեն Կարապետյանը հրաժարականի դիմում է ներկայացրել։
«7օր»-ը ՀՀ նախագահի մամլո ծառայությունից փորձել է ճշտել՝ հրաժարականի դիմում ներկայացնելու մասին տեղեկատվությունը արդյոք իրականությանը համապատասխանո՞ւմ է, թե՞ ոչ։
ՀՀ նախագահի մամլո խոսնակ Արմեն Արզումանյանը հաղորդել է, որ այդ տեղեկատվությունը իրականությանը չի համապատասխանում։

Сегодня в прессе распространилась информация о том, что руководитель аппарата президента РА Карен Карапетян представил заявление об отставке.
Корреспондент «7or» связался с пресс-службой президента РА, чтобы выяснить, достоверна ли данная информация.
Пресс-секретарь президента РА Армен Арзуманян сообщил, что эта информация не соответствует действительности.
Карен Карапетян не подавал в отставку - Армен Арзуманян