«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 5-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Բատիկյան, Ոսկանյան, Թերլեմեզյան, Սպորտի, Զոհրապի և Լուկաշին փողոցները, ՀԱ Գ-3 թաղ. 43, 44, Շիրազի փ. 48, Լուկաշին փ. 1-6 շենքերը, Չեխովի փ. 4, 10, 20, Եղբայրության փ. 4, 6, 8 շենքերը, Վարդաշեն 6փ. 68 շենքը, Բրյուսովի փ. 165, 165Ա շենքերը և 58-78 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 4/1, 36, 36Բ, 36Գ, 53 շենքերը, Տիգրան Մեծի 2-րդ փակ. 6-8 սեփական տները, Խորենացի փ. 43Ա, 43Բ, 45Ա, 45Բ, 47 շենքերը և 49, 101-107 (կենտ) սեփական տները, Խորենացի 2-րդ փակ. 17-30 սեփական տները, Սամբոյի ու Ձյուդոյի օլիմպիական մանկապատանեական մարզադպրոցը, Նար Դոսի 1-ին նրբ. 43-75 սեփական տները, Արեշ 8փ. 45-86; 15փ. 17-43 սեփական տները,
10:30-16:30 Ավան՝ Իսահակյան թաղ. 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 45, Թումանյան թաղ. 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 13/1, 13/2, 13/3, 46, Քուչակ թաղ. 47 շենքերը, թիվ 3 մանկապարտեզը, թիվ 170 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները, Թաիրով փ. 10-46, 46/81 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 64-350 սեփական տները մասնակի, Նորագյուղ 37-337 սեփական տները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը և 3/1, 3/2 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Կառավարական ավտոպարկը, Պետական Ավտոտեսչության Վարչությունը, Երաժշտական դպրոցը (Իսակովի պողոտա) և հարակից հանրային բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 102, 104, 106, Թումանյան փ. 14, 16, 18, 18ա, 20 շենքերը, Մետաղագորցների փողոց և հարակից հանրային բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 9 շենքի 1-ին մուտքը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Մ.Մելիքյան փ. 13, 14, 15, 16, 17 շենքերը և 5-9, 13-32 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Սարկավագի փ. 145, 145/1, 147/1, 151/1, 151/2, 151/3, 151/4, 106/1, 106/2 շենքերը և 1-21, 100-106 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-15:00 Արցախի փ. 8, 8Ա, 8Բ շենքերը,
11:00-17:00 Ալիխանյան փ. 2, 4, 12 շենքերը և 1-14 սեփական տները, Բաղրամյան պող. 5, 7, 9 շենքերը, Բաղրամյան 1-ին փակ. 1-15 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Զաքարիա Սարկավագի Քանաքեռցու փ. 106/1, 129, 129/3 շենքերը,
Արմավիրի մարզի՝
09։30-15։30 Ալագյազ և Գեղարոտ գյուղերը,
11։00-17։00 Արաքս, Մեծամոր, Հայկաշեն, Գեղակերտ, Ծաղկունք, Հովտամեջ, Ծիածան, Շահումյան, Դողս, Այգեշատ, Մրգաստան և Դաշտ գյուղերը,
10։00-12։00 Նորաբաց, Սայաթ-Նովա, Փոքր Վեդի, Տափերական գյուղերը, Մասիս քաղաքի 2 -րդ, 10 -րդ, Կայարան թաղամասները մասնակի, Նոր Կյանք գյուղը մասնակի,

Компания «Электрические сети Армении» предупреждает, что в связи с планово-восстановительными работами и во избежание в дальнейшем аварий
5 сентября с.г. будут обесточены:
в г. Ереван:
с 10:00 по 16:00 многоквартирные дома на ул. Батикян, Восканян, Терлемезян, Спорта, Зограпа и Лукашина, дом 43, 44 Г3 уч. ЮЗМ, 48 ул.Шираза, 1-6 ул.Лукашина, 4, 10, 20 ул.Чехова, 4, 6, 8 ул.Егбайрутян, 68 6 ул.Вардашен, 165, 165а ул.Брюсова, частные дома 58-78, дома 4/1, 36, 36б, 53, 6-8 2 туп.пр. Тиграна Меца, дома 43а, 43б, 45а, 45б, 47 ул.Хоренаци,49, 101-107, дома 17-30 на ул. Хоренаци 2 туп. , спортшкола самбо и дзюдо, частные дома 45-75 1 переулка ул.Нар Доса, частные дома 45-86 на 8 ул. Нор Ареша, 17-43 на 15 ул.Нор Ареша.
с 10:30 по 16:30 многоквартирные дома 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 45 квартал Исаакян, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 13/1, 13/2, 13/3, 46 кв.Туманян, дом 47 кв. Кучак, детский сад номер 3, школа номер 170 и прилегающие общественные абоненты, частные дома 64-35, 37-337 участка Норагюх, 5/1, 9 на проспекте Исакова, частные дома 3/1, 3/2, прилегающие общественные абоненты, правительственный автопарк, госавтоинспекция, музыкальная школа (проспект Исакова) и прилегающие общественные абоненты, многоквартирные дома 102, 104, 106 на ул.Налбандяна, 14, 16, 18, 18а, 20 ул. Туманяна, ул. Метахагорцнери и прилегающие общественные абоненты, 1 подъезд 9 дома ул Каджазнуни и прилегающие общественные абоненты,
с 11:00 по 13:00 многоквартирные дома 13, 14, 15, 16, 17 и частные дома 5-9, 13-32 на ул.Меликяна, прилегающие общественные абоненты, многоквартирные дома 145, 145/1, 147/1, 151/1, 151/2, 151/3, 151/4, 106/2 и частные дома 1-21, 100-106 на ул.Саркавага, прилегающие общественные абоненты,
с 11:00 по 15:00 многоквартирные дома 8, 8а, 8б на ул.Арцаха,
с 11:00 по 17:00 многоквартирные дома и частные дома 1-14 на ул.Алиханян, многоквартирные дома 5, 7, 9 на пр.Баграмяна, частные дома 1-15 на пр. Баграмяна, прилегающие общественные абоненты, дома 106/1, 129, 129/3 ул.Закария Канакерци,
с 09:30 по 15:30 села Алагяз и Гегарот,
с 11:00 по 17:00 села Аракс, Мецамор, Айкашен, Гегакерт, Цачкунк, Овтамедж, Циацан, Шаумян, Догс, Айгешат, Мргастан и Дашт,
с 10:00 по 12:00 села Норабац, Саят-Нова, Покр Веди, Таперакан, 2 ул.в г.Масис, 10 ул. в г. Масис, квартал станции частично, село Нор Кйанк частично,
с 10:00 по 13:00 села Урцадзор, Суренаван,Сисаван и Ванашен частично,
с 10:30 по 16:00 село Шаумян частично,
с 10:00 по 16:00 село Гетап частично, села Вардаовит, Гетик, Гогтаник и Эрмон.
По вопросам, связанными с потребленной электроэнергией, с Вашими правами или обязанностями и др. можете обращаться по круглосуточным номерам в г. Ереван 1- 80 и 0 8000 0 180, в марзах 0 8000 0 180.