ՌԴ արտգործնախարար Սերգեյ Լավրովը Համբուրգում G20 գագաթաժողովի շրջանակներում Պուտին-Թրամփ հանդիպումից հետո պատասխանել է լրագրողների հարցերին։
rambler.ru-ն հայտնում է, որ ասուլիսի ընթացքում նա հանդիմանել է մի լրագրողի, ով հարց տալու համար ընդհատել էր իր գործընկերոջը։
«Դուք որտե՞ղ եք դաստիարակվել։ Մարդն առաջինն էր հարց տվել»,-ասել է Լավրովը։
«Դուք որտե՞ղ եք դաստիարակվել». Լավրովը հանդիմանել է լրագրողին

Глава МИД России Сергей Лавров на саммите G20 в Гамбурге, отвечая на вопросы СМИ после встречи лидеров США и России, отчитал журналиста, который, задавая вопрос, начал перебивать коллегу.
Об этом сообщает корреспондент «Газеты.Ru».
«Вы где воспитывались? Человек задал вопрос первым», - сказал Лавров во время ответа на вопрос по Сирии.
Лавров на саммите G20 вновь отчитал журналистов