«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 15-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Բաշինջաղյան փ. 179, 181, 183, 185, Օգանեսովի փ. 64, 66, 68, 70, 72 շենքերը, Արեշ 19փ. 24-32; 25փ. 1-31; 26փ. 77-106; 27փ. 1-35, 16-57; 28փ. 18-45; 29փ. 1-25; 30փ. 25-48; 34փ. 1-46, 34-84, 69-108; 35փ. 4-33; 36փ. 17-30, 27-58; 37փ. 1-34; 41փ. 1-15; 41/1փ. 2-17; 43փ. 1-33; 45փ. 1-78, 6-40 սեփական տները, Արեշ 12փ. 99, 99/1; 14փ. 38Ա շենքերը, Դիմիտրով 3, 4, 5 նրբանցքների 19-41 սեփական տները, Խորենացի փ. 211, 215, 217, 219, 221, Որմնադիրների 1-ին փ. 25-81; 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Սարի թաղի 2փ. 40-44 (զույգ), Աթոյան փ. 84-122 (զույգ) սեփական տները, Արշակունյաց պող. 13, 25 սեփական տները և 26 շենքը, Արշակունյաց 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Արշակունյաց 2-րդ նրբ. 1, 3, 4-40, 49Ա սեփական տները, Մուշականի այգեգործական ընկերությունը,
10:30-16:30 Աբովյան փ. 3/2, 5/1, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Հյուսիսային պողոտայի 1, 4, 6 10 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները և «Հանքաշար» ՍՊ ընկերությունը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Լ.Սարգսյան փ. 1, 2, 3, 5 շենքերը, Շոպրոնի փ. 6, Գայի պող. 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46, Գյուրջյան փ. 62 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի փ. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ. 3, 4, 5, 6; 2-րդ նրբ. 3, 6 շենքերը, թիվ 114 և 272 մանկապարտեզները և հարակից հանրային բաժանորդները, «Արմեն Մոտոր» ՓԲ ընկերությունը և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 17-24 փողոցները մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները,
15:00-17:030 Նոր-Նորք 5-րդ զանգ.` Մառի փ. 9, 10, 12, 13 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Կոմիտասի պող. 46, 48, 48Ա, 50, 52, 54Բ, 54/1 շենքերը, Վրացական փ. 4, 6, 8, 10 շենքերը և 2-րդ նրբ. 4-8 սեփական տները, Գրիբոյեդովի փ. 1Ա, 1Բ, 2, 3, 4, 5, 5Ա, 21 շենքերը և 44-72Ա սեփական տները, Գրիբոյեդովի 1-ին նրբ. 11 շենքը, Ն.Զարյան փ. 15, 15Ա, 17 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր Խարբերդի սեփական տները,
10։00-16։00 Ապարան քաղաքի Հերոսամարտի և Նահապետ Տոնոյանի փողոցները,
10։00-12։00 Նոյակ գյուղը մասնակի,
10։00-13։00 Վեդի քաղաքի Կոմիտասի փողոցը մասնակի, Ոսկետափ գյուղը մասնակի,
10։00-16։00 Մասիս քաղաքի «2-րդ», «3-րդ», «Կայարանի» և «Նոր» թաղամասները մասնակի, Դպրոցականների, Ազատամարտիկների, Հանրապետության, Երևանյան, թիվ 3-10 փողոցները մասնակի, թիվ 6, 7, 9 նրբանցքները մասնակի, Նորամարգ գյուղը, Ռանչպար գյուղը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Հովտաշեն գյուղը մասնակի,
13։30-14։00 Այգավան գյուղը մասնակի,
10։00-15։00 Ջերմուկ քաղաքի Ձախափնյա թաղամասը մասնակի,
10։00-16։00 Կարմրաշեն գյուղը մասնակի,
10։00-16։00 Ջրաբեր, Կապուտան, Հատիս, Զովաշեն գյուղերը, Ջրաբերի ավազահանքերը, «Վիվասել ՄՏՍ» և «Յուքոմ» բջջային կայանները և հարակից հանրային բաժանորդները,
11։00-16։00 Վերին Պտղնի և Ներքին Պտղնի գյուղերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00- 13:00 Գավառ քաղաքի «Արծվաքար» թաղամասը,
13։00–15։00 Մարտունի քաղաքի Դատարանը, «Արդշինինվեստբանկ» ընկերությունը, թիվ 3 դպրոցը, Սանիպետկայանը, Զին.մասը, հարակից առանձնատերը և հանրային բաժաներդները,

15 июня текущего года будут обесточены:
26-ой улице, 1-57 на 27-ой улице, 18-45 на 28-ой улице, 1-25 на 29-ой улице, 25-48 на 30-ой улице, 1-108 на 34-ой улице, 4-33 на 35-ой улице, 17-58 на 36-ой улице, 1-34 на 37-ой улице, 1-15 на 41-ой улице, 2-17 на 41/1-ой улице, 1-33 на 43-ей улице, 1-78 на 45-ой улице, жилые дома 99, 99/1 на 12-ой улице, 38А на 14-ой улице, собственные дома 19-41 на 3, 4, 5 переулках Димитрова, 211, 215, 217, 219, 221 на ул.Хоренаци, 25-81 на 1-ой улице Вормнадирнери, 15-76 на 2-ом переулке Вормнадирнери, в Сари Таге 40-44 (четн.) на 2-ой улице, 84-122 (четн.) на ул.Атояна, 13, 25 на просп.Аршакуняц, все на на 1-ом переулке Аршакунянц, 1, 3, 4-40 на 2-ом переулке Аршакуняц и жилой дом 26 на ул.Аршакуняц, Садоводническая компания в Мушакане,
10:30-16:30 жилые дома 3/2, 5/1 на ул.Абовяна, 19, 21, 21/1, 21/4 на ул.Туманяна, 18, 20, 24, 28, 30, 32 на ул.Теряна и прилегающие общественные абоненты, жилые дома 1, 4, 6, 10 на Северном проспекте и прилегающие общественные абоненты, ООО «Анкашар”;
в 5-ом массиве Нор-Норка жилые дома 1, 2, 3, 5 на ул.Л.Саркисяна, 6 на ул.Шопрона, 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46 на просп.Гая, 62 на ул.Гюрджяна и прилегающие общественные абоненты,
в 6-ом массиве Нор-Норка жилые дома 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 на ул.Люксембурга, 3, 4, 5, 6 на 1-ом переулке Люксембурга, 3, 6 на 2-ом переулке Люксембурга, детские сады 114, 272 с прилегающими общественными абонентами, ЗАО «Армен Мотор» и прилегающие общественные абоненты,
в Сари Таге частично 17-24 улицы и прилегающие общественные абонеты;
15:00-17:30 в 5-ом массиве Нор-Норка жилые 9, 10, 12, 13 на ул.Мари и прилегающие общественные абоненты,
11:00-13:00 жилые дома 46, 48, 48А, 50, 52, 54Б, 54/1 на просп.Комитаса, 4, 6, 8, 10 на ул.Врацакан и собственные дома 4-8 на 2-ом переулке Врацакан, жилые дома 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5А, 21 и собственные дома 44-72 на ул.Грибоедова, жилой дом 11 на 1-ом переулке Грибоедова, жилые дома 15, 15А, 17 на ул.Н.Заряна и прилегающие к ним общественные абоненты, а также собственные дома в Нор Харберде;
10:00-16:00 в городе Апаране улицы Эросамартери и Наапета Тонояна;
10:00-12:00 частично село Нояк;
10:00-13:00 в городе Веди частично улица Комитаса и село Воскетап;
10:00-16:00 в городе Масисе частично кварталы «2», «3», «Кайарани», «Нор», улицы Дпроцаканнери, Азатамартикнери, Анрапетутян, Ереванян, 3, 10 улицы, 6, 7, 9 переулки, село Норамарг, село Ранчпар, Овташен и прилегающие общественные абоненты;
13:30-14:00 частично село Айгаван;
10:00-15:00 в городе Джермуке частично квартал Дзахапня;
10:00-16:00 частично село Кармрашен;
10:00-16:00 села Джрабер, Капутан, Атис, Зовашен, Песочный карьер в Джрабере, станции сотовых операторов «Вивасел МТС“, «Арментел», «Юком» и прилегающие общественные абоненты;
11:00-16:00 села Верин и Неркин Птгни и прилегающие общественные абоненты;
11:00-13:00 в городе Гавар квартал «Артсвакар»;
13:00-15:00 в городе Мартуни здание Суда, компания «Ардшининвестбанк», школа N 3, Санэпидемстанции, Воинская часть, прилегающие к ним дачи и общественные абоненты;