Արամ Մանուկյան. «Նախագահական ընտրությունները լինելու են արտահերթ»
Այսօր լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ ՀՀՇ վարչության նախագահ Արամ Մանուկյանը համոզմունք է հայտնել, որ նախագահական ընտրությունները լինելու են արտահերթ։
«Մոռացե՛ք հերթական ընտրությունների մասին։ Երկիրը, ըստ էության գնում է արտահերթ ընտրությունների, և ներքին ազդակները, և արտաքին ազդակները, ընդհանրապես իրավիճակի վերլուծությունը ցույց է տալիս, որ դեպքերը շատ արագ են զարգանում, խաղաքարտերը հիմա շատ ավելի բաց են, գործոնները ակնհայտ են, և տրամաբանությունը բերում է նրան, որ արտահերթը լինելու է ավելի շուտ»,-հայտարարել է ՀՀՇ վարչության նախագահը:

Арам Манукян: «Президентские выборы будут внеочередными»
Сегодня на встрече с журналистами председатель правления АОД Арам Манукян выразил уверенность в том, что президентские выборы будут внеочередными.
«Забудьте об очередных выборах! По сути, страна идет к внеочередным выборам: и внутренние, и внешние сигналы, а также анализ ситуации в целом показывают, что события развиваются очень быстро. Карты сейчас намного больше раскрыты, факторы очевидны, а логика ведет к тому, что внеочередные выборы будут намного раньше», - сказал председатель правления АОД.