«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարի կանխարգելման աշխատանքներով պայմանավորված՝ ս.թ. ապրիլի 20-ին՝ ժամը 09.00-ից մինչև ապրիլի 21-ը՝ ժամը 08.00-ն, կդադարեցվի Գյումրի քաղաքի` Բուլվարային, Արագած, Վարդ Բաղ, Մսի կոմբինատ, Կազաչի պոստ, Շիրակացի 61, Բանկի բանավան, Ավտոկայան թաղամասերի, Մենդելեևի, Կրիտյան, Կամոյի, Բորյան, Կ. Սարգսյան, Հ. Սարգսյան, Կնունյանց, Կուրղինյան, Նար-Դոսի, Պիոներական, Շահինյան, Գորկու, Ռուսթավելի, Մուսայելյան, Հաղթանակի պողոտա, Մազմանյան, Մադոյան, Մատնիշյան, Մյասնիկյան, Սունդուկյան, Մայակովսկու, Պուշկինի, Ղուկասյան, Կրուպսկայայի, Սպանդարյան, Թումանյան, Աթարբեկյան, Աբովյան, Շահումյան, Պլեխանովի, Ղորղանյան, Հակոբյան, Ֆուրմանովի, Ջիվանի, Նալբանդյան, Ղարսի խճուղի, Տերյան, Ռիժկովի, Աղյուսի, Ավզնոցի, Լալայան, Աթոյան, Չելյուսկինցիների, Ղարիբջանյան, Տիգրանյան փողոցների ջրամատակարարումը: