«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված՝ ս.թ. մարտի 30-ին՝ ժամը 08.00-ից մինչև մարտի 31-ը՝ ժամը 08.00-ն, կդադարեցվի Լոռու մարզի` Վահագնի, Վահագնաձոր, Ձորագյուղ, Եղեգնուտ, Փամբակ, Ձորագետավան, Գուգարք, Անտառամուտ, Կուրթան, Ամրակից, Հոբարձի, Գուլագարակ, Վարդաբլուր գյուղական համայնքների և Վանաձոր քաղաքի Տ. Մեծի, Վարդանանց, Տերյան, Սպանդարյան, Զ.Անդրանիկի, Կ.Դեմիրճյան, Խորենացու, Բանյոյի, Բաթումի, Գր.Լուսավորիչ, Մոսկովյան, Մուրացանի, Չապաևի, Օրբելի փողոցների, ՋԷԿ-ի C6-6, C6-6, C6-8, C6-3 շենքերի, Մյասնիկյան, Գոշի, Լազյան, Էլեկտրաֆիկացիայի, Հյուսիսային, Թումանյան, Թատերական, Շիրակացու, Ֆրիկի, Գորկու, Ղուկասյան, Երկաթուղայինների, Լոռվա խճուղու, Դպրոցի, Զաքարյան, Աբովյան, Նժդեհի, Տպագրիչների, Բանակի, Նիզամի, Չերնիշևսկու, Մանուշյան, Կոմիտասի, Նար-Դոսի, Հ.Էմինի, Ն.Մառի, Լեոյի, Պարոնյան, Իսրայել Օրու, Ճավճավաձեի, Մարտի 8, Հալաբյան, Ս.Պետերբուրգի, Նալբանդյան, Շիրվանզադեի, Զորյան, Հերացի, Ազատամարտիկների, Նարեկացի, Թևոսյան, Չարենցի, Ադամյան, Կամոյի, Սայաթ-Նովայի, Ռ.Մելիքյան, Արաբկիրի, Կարբիշևի, Իսահակյան, Շինարարների, Այվազովսկու, Ավետիսյան, Պ.Սևակի, Սարոյան, Կիլիկիայի, Տաթևի, Միչուրինի փողոցների` իրենց նրբանցքներով և փակուղիներով, Աղայան 73, 75, 75ա, 77, 81, 83, 85, 87, 88, 90, 95, Ե1, Ե2 շենքերի, Ուսանողական 4, 6, 8, 10 շենքերի և 1, 2, 3 անհատական տնատիրությունների, Գուգարքի 6, 7, 8, 9, 10 շենքերի և Գուգարքի քոթեջային թաղամասի 1, 2, 3 փողոցների, Լագերի թաղամասի 8, 9, Ներսիսյան թաղամասի 1-ից-14 շենքերի, Ներսիսյան փակուղու 1 շենքի, Հակոբյան 1-ից-73/կենտ/ անհատական տնատիրությունների, Հակոբյան նրբանցքի, Մաշտոցի 1-ից-33 /կենտ/, 2-ից-58 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Աղայան 1-ից-59 /կենտ/, 2-ից-74 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Աղայան 72 շենքի, Աղյուսագործների 1-ից-31 /կենտ/, 2-ից-28 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Րաֆֆի 15 շենքի, 41-ից-79 /կենտ/, 2-ից-50 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Կնունյանց 2 շենքի և 1-ից-61/կենտ/, 2-ից-44/զույգ/, Իսակովի 1-ից-27 /կենտ/, 2-ից-30 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Սունդուկյան 1-ից-15 անհատական տնատիրությունների և Սունդուկյան 1-ին նրբանցքի, Ծատուրյան 1-ից-19 անհատական տնատիրությունների, Ն. Ստեփանյան 1 նրբանցքի 1-ից-7 անհատական տնատիրությունների, Ն. Ստեփանյան 8-ից-16 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների և 1-ի կոտորակների, Աղաբաբյան 1, 2-ից-20 /զույգ/, Լալվարի 1-ից-11 /կենտ/, 2-ից-24 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Երևանյան 64, 66, 66ա, 68, 70, 70/1, 103, 105, 107, 109, Նաիրի 1 շենքերի, ՋԷԿ-ի տնակների ջրամատակարարումը: